TILDELING TRENING UTENDØRS - VINTERSESONGEN 2017 - 2018


SANDNES STADION FRIIDRETTSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Sandnes idrettslag, friidrettsgruppen 17:30 20:00 17:30 20:00 17:30 20:00 17:30 20:00 16:30 18:30 11:00 15:00
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
Det er kun løpebanen og lengde/kule som kan benyttes i vintersesongen. Ingen bruk, øvelser på gresset.

HOVEDBANE 2 SANDNES IDRETTSPARK KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Vedlikehold 08:00 09:00 08:00 09:00
Sandnes VGS * 08:15 09:30 08:15 09:30
Fagteam Rus 11:30 13:30
Sandnes Ulf /SU FFO** 13:30 22:00 13:30 22:00 13:30 22:00 13:30 22:00 13:30 22:00 10:00 19:00 10:00 19:00
09:30 09:45 09:30 10:30 09:45 09:00 09:00
FOM 08.03.2018

FLOMLYSBANEN KUNSTGRESS
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Giske ung skole** 08:00 14:00 08:00 14:00 08:00 14:00 08:00 14:00 08:00 14:00
Sandnes Ulf* 13:30 22:00 13:30 22:00 13:30 22:00 13:30 22:00 13:30 22:00 10:00 19:00 10:00 19:00
SUM TIMER 06:00 06:00 06:00 06:00 06:00 00:00 00:00
**Kan måtte vike

FLOMLYSBANE 2 - mini
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
00:00 00:00 00:00 00:00
* kun lag opp til 14 år.

GYMNASBANEN
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
* banen er stengt i forbindelse med bygging av Giskehallen 2

LUNDEHAUGEN
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
*ingen søknader registrert på denne banen

GANDDAL BYDELSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Ganddal Idrettslag, fotballen 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00

GANDDAL KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Ganddal Idrettslag, fotballen 14:00 22:00 14:00 20:30 14:00 22:00 14:00 22:00 14:00 22:00
Muskel FK * 20:30 22:00
SUM TIMER 00:00 01:30 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
* halv bane

IGLEMYR GRUSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Austrått IL Fotball 16:00 22:30 13:30 22:30 16:00 22:30 13:30 22:30 14:30 21:00 10:00 18:00 10:00 22:00
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00

IGLEMYR KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Austrått IL Fotball 16:00 22:30 13:30 22:30 16:00 22:30 13:30 22:30 14:30 21:00 10:00 18:00 10:00 22:30
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00

RISKA KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Riska FK 14:00 22:00 14:00 22:00 14:00 22:00 14:00 22:00 14:00 22:00 10:00 22:00 12:00 22:00
SUM TIMER 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00 12:00 10:00

SVILAND KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Sviland idrettslag 17:00 21:00 17:00 21:00 17:00 21:00 17:00 21:00
Austrått IL 17:00 20:00
SUM TIMER 04:00 04:00 04:00 04:00 03:00 00:00 00:00

SVILAND TRENINGSFELT
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00

HANA KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Hana IL 14:00 22:30 14:00 22:30 14:00 22:30 14:00 22:30 14:00 22:30 08:00 22:30 08:00 22:30
Sandnes Rugbyklubb * 20:00 22:00
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
* T.o.m november og F.o.m. februar.

HANA SKOLE 7 ER KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Hana IL 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:30 08:00 22:00 08:00 22:30
Austrått IL 16:00 22:00
SUM TIMER 06:00 06:00 06:00 06:00 06:30 14:00 14:30

FIGGJO TRENINGSFELT GRUS
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
FIGGJO IL
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00

FIGGJO KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
FIGGJO IL 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 10:00 18:00 12:00 19:00
SUM TIMER 06:00 06:00 06:00 06:00 06:00 08:00 07:00

LURA TRENINGSBANE KUNSTGRESS
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
LURA IL 14:30 22:30 14:00 22:30 14:00 22:30 14:00 22:30 14:30 22:30 11:00 20:00 11:00 20:00
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00

LURA KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
SKOLEBRUK* 08:00 14:30 08:00 14:30 08:00 14:30 08:00 14:30 08:00 14:30
LURA IL 14:30 22:30 14:30 22:30 14:30 22:30 14:30 22:30 14:30 22:30 11:00 20:00 11:00 20:00
SUM TIMER 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30 00:00 00:00
* Kan måtte vike

HØLE GRUSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
HØLE IL 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00
SUM TIMER 06:00 06:00 06:00 06:00 06:00 00:00 00:00

SANDVED KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Julebygda IL 20:30 22:00
Sandved IL 14:30 22:00 14:30 22:00 14:00 20:30 14:30 22:00 14:30 20:00
SUM TIMER 07:30 07:30 08:00 07:30 05:30 00:00 00:00

SANDVED SKOLE KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Sandved IL 17:00 21:30 17:00 21:30 17:00 21:30 17:00 21:30 17:00 20:00
SUM TIMER 04:30 04:30 04:30 04:30 03:00 00:00 00:00

BOGAFJELL KUNSTGRESSBANE
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Sandnes Ulf 09:30 11:30 09:30 11:30 09:30 11:30 09:30 11:30 09:30 11:30
Bogafjell idrettslag 14:30 22:00 14:30 22:00 14:30 22:00 14:30 22:00 14:30 22:00 10:00 18:00 10:00 22:00
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00

BOGAFJELL TRENINGSBANE KUNSTGRESS
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
Bogafjell idrettslag 15:30 22:00 15:30 22:00 15:30 21:30 15:30 22:00 15:30 22:00 10:00 18:00 10:00 22:00
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00

KYRKJEVOLLEN SKOLEBANE GRUS
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
* Etter avtale med Kyrkjevollen skole.

MAUDLAND SKOLEBANE GRUS
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
* Etter avtale med Maudland skole.

RISKA UNG. SKOLEBANE GRUS
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00

ASPERVIKA SKOLEBANE KUNSTGRESS
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
HANA IL* 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 09:00 17:00 12:00 22:00
SUM TIMER 05:00 04:30 04:30 04:00 04:00 00:00 00:00
* Etter avtale med Aspervika skole. Det er ikke tillatt å parkere og kjøre i skolegården.

ØYGAARD SKOLEBANE KUNSTGRESS
LAG MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LØRDAG SØNDAG
FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL FRA TIL
FSK 2000** 20:00 22:00
HANA IL* 16:00 22:00 16:00 20:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 09:00 12:00 14:00 17:30
SANDNES RUGBYKLUBB*** 20:00 22:00
SUM TIMER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
*Etter avtale med Øygard ung. skole.
** Etter avtale med Hana IL
*** T.o.m november. F.o.m februar