Sommertrening mai-juni 2018


AUSTRÅTTHALLEN - STENGT
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
SANDNESHALLEN
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Austrått IL, volleyball* 18:00 20:00
* 2/3 hall

Bogafjellhallen
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Bogafjell IL 16:00 21:00 16:00 18:00 16:00 22:00 16:00 18:00 16:00 18:00
Bogafjell IL 20:30 22:00 20:00 21:30
Bogafjell IL** 19:30 20:00
Bogafjell Innebandyklubb 18:00 20:30
Austrått IL Volleyball Bogafjell** 18:00 19:30
Sandnes kommune HC - Tilrettelagt fritid* 18:00 20:00
Åpen hall 5/7 klasse SK*** 18:00 20:00
Åpen hall 8 kl/ 18 år SK*** 20:00 22:00
Familie-KRIK Sandnes*** 18:00 19:30
KRIK*** 19:30 22:00
Ledig**** 18:00 22:00
* 1/4 hall
** 3/4 hall
*** Bogafjellhallen er avsatt åpen hall annenhver fredag. Øvrige tildelinger fredager etter kl 18:00, er uker hvor det ikke er åpen hall. Kun frem til og med 25.5.18
**** Ledig tid fra og med 1.6.18
Åpen hall starter opp 9. september i.h.t. arr. plan for hallen
Tilrettelagt fritid disponerer 1/4 hall v/klatrevegg torsdager 18-20.
Bogafjell klatrevegg
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Sandnes Kommune HC - Tilrettelagt fritid 18:00 20:00
Klatreveggen kan benyttes av publikum i hallens åpningstid, når det ikke er reservert tid til egne grupper.
Det kreves da brattkort for å få tilgang i høy vegg. Se nettsider for bestilling.

FIGGJOHALLEN
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Figgjo idrettslag 16:00 20:30 17:30 22:00 18:30 20:00 16:30 18:00
ATL Rogaland BIL Håndball** 20:30 22:00
KRIK FIGGJO 20:00 22:00
Austrått IL 16:00 17:30 16:00 22:00 20:00 22:00 18:00 20:00
Austrått IL 16:00 18:30
Austrått IL** 20:30 22:00
** 1/2 Sal
GRENDAHUSET
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Figgjo Bridgeklubb* 18:00 22:00
Figgjo IL 16:00 22:00 16:00 18:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00
*Alternativt kan aktivitet flyttes til kafe -
Avklares med Figgjohuset

GISKEHALLEN
Giskehallen 1
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Åpen Hall - Fritid Sandnes kommune* 20:00 22:00
Sandnes Håndballklubb 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 22:00 16:00 20:00
Giskehallen 2
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Sandnes Volleyballklubb 20:00 22:30 16:00 18:00 21:00 22:30
Sandnes Volleyballklubb*** 18:00 19:30 18:30 20:00
Sandnes innebandyklubb 17:00 22:00
Sandnes håndballklubb 16:00 20:00 19:30 22:30 16:00 21:00 16:00 18:30
Sandnes kommune åpen hall* 20:00 22:00
Austrått IL**** 18:00 19:30 18:30 20:00
Ledig 16:00 17:00
* avslutter 15.6.18
*** 2/3 hall
**** 1/3 hall
Giskehallen styrkerom
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Sandnes Volleyballklubb 20:00 22:00
Sandnes håndballklubb 19:00 22:00 18:00 20:00 21:00 22:00
Austrått IL Volleyball 20:00 22:00
Sandnes Innebandyklubb 20:00 22:00
Publikumstid 16:00 19:00 16:00 20:00 16:00 18:00 16:00 21:00 16:00 20:00

HANAHALLEN
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Hana Idrettslag 16:00 19:00 16:00 21:30 16:00 19:00
Hana Idrettslag 21:00 22:00 20:00 22:00
Sandnes Innebandy Klubb 17:00 20:00
Sandnes sportsdrill 19:00 21:00 19:00 20:00
AIL 20:00 22:00
Ledig 16:00 17:00 16:00 22:00

LURAHALLEN
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Lura Idrettslag 16:00 22:30 16:00 20:00 16:00 22:30 16:00 22:30 16:00 20:00
Hommersåk basketballklubb* 20:00 21:30 20:00 22:00
Tamilsk ressurs og veil. Senter* 20:00 22:00

RISKAHALLEN
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Hommersåk Innebandy Klubb 17:30 22:30 17:30 22:30 18:00 20:00
Riska Håndballklubb 16:00 21:30 16:00 20:30
Åpen Hall - Kultur, Sandnes kommune* 20:00 22:30
Ledig 16:00 18:00
* avslutter 11.5.18

SØRBØHALLEN
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Ganddal IL 16:00 22:00 16:00 21:30 16:00 21:30
Sandnes Håndballklubb HC* 19:00 20:30
Sandnes Innebandy Klubb 17:00 21:00
Austrått IL 16:00 19:00
Ledig** 19:00 22:30
* frem til og med 11. mai
** fra og med 18. mai

Vågen idrettshall
Laget/foreningens navn Mandag fra Mandag til Tirsdag fra Tirsdag til Onsdag fra Onsdag til Torsdag fra Torsdag til Fredag fra Fredag til
Sandnes Turnforening* 16:00 21:00 16:00 21:00 16:00 21:00 16:00 21:00 16:00 21:00
Sandnes Turnforening** 16:00 19:00 16:00 21:00 16:00 19:30 16:00 19:00 16:00 19:00
Austrått IL** 19:00 21:00 19:00 21:00
Ledig 19:30 21:00
* Fom 30.4.18 - tom 11.5.18
** Fra og med 14.5.18 - tom 22.6.18